měření

umělého osvětlení

Provádíme autorizovaná měření osvětlení zejména pro účely kolaudace. Měříme luxmetry v laboratorní třídě přesnosti. Výstupem z měření je protokol včetně kalibračních listů a certifikátu způsobilosti.

měření

NOUZOVÉHO OSVĚTLENÍ

Provádíme autorizovaná měření nouzového osvětlení. Provádíme měření protipanického osvětlení i osvětlení únikových cest. Výstupem z měření je protokol použitelný pro účely kolaudace.

měření

DENNÍHO OSVĚTLENÍ

Provádíme autorizovaná měření denního osvětlení. Měření jsou prováděna pro účely kolaudace dle legislativních požadavků na dané prostory.

měření

veřejného osvětlení

Provádíme měření jasů a osvětleností pozemních komunikací. Měření provádíme jasovým analyzátorem a luxmetry v laboratorní třídě přesnosti. Dále provádíme měření parametrů doplňkového přisvětlení přechodů pro chodce.

měření

rušivého světla

Provádíme měření rušivého světla zejména od reklamních zařízení.

měření

jasovou kamerou

Provádíme měření jasů jasovým analyzátorem. Měření se uplatňuje zejména při vyhodnocení funkce soustav veřejného osvětlení. Výstupem je protokol včetně jasových map v nepravých barvách.

měření

indexu podání barev

Toto měření nabízíme jako součást laboratorních měření. Zároveň jsme schopni toto měření provést v terénu, například jako doklad o splnění legislativních požadavků, která jsou na svítidla kladena.

Máte zájem?

Kontaktujte nás!

Rádi zodpovíme dotazy, případně nabídneme nejbližší možný termín měření.

Tel :
  • +420 731 642 309
Email :
  • info@metrolux.cz
Adresa :