Veškeré vzdělávací projekty provádíme na platformě  SVĚTLO V PRAXI.

Poskytujeme zejména:

  • – konference

  • – vzdělávací projekty

  • – soutěže pro studenty a firmy

Jsme partnerem odborného programu výstavní akce Světlo v architektuře. Program akce najdete zde.

konference

Smyslem konference je nejen informovat o podstatných technických a produktových novinkách, ale také poskytnout prostor pro setkání co nejširší základny odborníků z různých odvětví, které téma světla provází pravidelně při každodenní práci. Vedle odborných přednášek si bere konference za cíl i společenská setkání napříč vzájemně propojenými obory a ráda by vytvořila prostor, kde bude možné diskutovat v širokém kruhu jednotlivých zájmů a to, jak z hlediska výrobců světel, architektů, projektantů, ale i z hlediska státní správy a oblasti vzdělávání.

vzdělávací projekty

V tomto roce pro Vás máme připraveno celkem 8 témat, které nabízíme formou workshopů. Pokud potřebujete vědět, jak to probíhá v praxi při návrhu osvětlovacích soustav z hlediska norem, energetické úspory nebo specifických požadavků různých prostor k osvětlování, stačí když se přihlásíte dle pokynů u každého workshopu. Témata jsou určená pro doporučené skupiny odborníků a tyto skupiny mají vstup na workshop vždy přednostně a zdarma. Těšíme se na Vaši účast.

soutěže

Pro odbornou veřejnost a studenty jsme pro rok 2018 vyhlásili tři soutěže – Nejlepší bakalářská a diplomová práce, Novinka ve světle a Architektura a světlo.